شهر ونکوور کانادا

vancouvr

شهر ونکوور کانادا با برخورداری از سیستم آموزشی برتر، کیفیت بالای خدمات و زیبایی های طبیعی مثال زدنی است که توجه افراد زیادی را به خود جلب می کند. کشورهای زیادی در دنیا مناظر طبیعی زیبایی از جنگل‌ها، صحراها، گرم‌دشت‌ها و جزیره‌های گرمسیری دارند، اما کمتر کشوری در این کره خاکی وجود دارد که زیبایی طبیعتش امکان رقابت با طبیعت شگفت‌انگیز کانادا را داشته باشد. وقتی خودتان در تور کانادا و از نزدیک عظمت و شکوه کوهستان‌های راکی، زیبایی بلندی‌های دماغه برتون، طبیعت وحشی منطقه یوکون و بریتیش کلمبیای شمالی، یخچال‌های قطبی عظیم، جنگل بی‌انتهای قطبی، سواحل خیره‌کننده، چمنزارهای مسطح و سرسبز، شفق قطبی، جنگل‌های برفی بکر و دست‌ نخورده، شکوفه‌های گیلاس در بهار و پوشش رنگین و تماشایی درختان در پاییز و البته بزرگترین مجموعه از دریاچه‌های آب شیرین در جهان را ببینید، خیلی راحت متوجه این یگانگی و بی‌ رقیبی خواهید شد.

حیات وحش هم در این سرزمین غنی و گوناگون است؛ گرگ، خرس، گوزن شمالی، سمور آبی، خوک دریایی و نهنگ تنها بخشی از گونه‌های اعجاب‌آور حیات‌وحش هستند که در اینجا پیدا می‌شوند. به یمن وجود پارک‌های ملی، این سرزمین در حفظ و حراست از این میراث طبیعی ارزشمند پیشرو بوده و در عین حال فضایی عمومی برای همه افراد برای لذت بردن از این طبیعت فراهم کرده است. بهترین بخش این طبیعت خارق‌العاده این است که در هر فصلی افسون و زیبایی خاص و خودش را دارد.

شهر ونکوور یکی دیگر از شهرهای بسیار زیبا و مشهور کانادا بوده که در آنجا می توان برخورد اقیانوس و کوه ها را مشاهده کرد. این کلان شهر ساحلی علاوه بر داشتن مناظر طبیعی دیدنی فراوان، دارای جوی پر آرامش بوده که آن را به یکی از محبوب ترین شهرهای کانادایی برای بازدید و زندگی تبدیل کرده است. همچنین ونکوور دارای آب و هوای معتدل تری نسبت به دیگر شهرهای کانادا است که زندگی را در این شهر آسان تر می کند. با بررسی مزایا و معایب زندگی در کانادا انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید.