زندگی در مونترال

Montreal

شهر مونترال کاملا حال و هوای اروپایی دارد و ملیت های مختلفی در آن زندگی می کنند. نام آن از کوهی به نام مونت رویال می آید که این شهر در میان آن قرار گرفته است. این شهر به بهشت توریست ها معروف است و قطعا سفر آن می تواند تجربه بی نظیری را برایتان به ارمغان بیاورد.

در تور کانادا شما به سرزمینی سفر می‌کنید که نعمت محصولات خوراکی طبیعی بسیار لذیذ را دارد. گوشت گوساله استان آلبرتا در سراسر قاره مشهور است. در مناطق شهری شما به رستوران‌های سطح بالای جهانی دسترسی دارید و در مناطقی مانند نیاگارا و دره آناپولیس در نوا اسکوشا شما می‌توانید میوه‌های خوشمزه و با کیفیت بالا و محصولات مرتبط با این میوه‌ها را مزه کنید.

در ترکیه شما غذای ترکیه‌ای می‌خورید و در هند غذای هندی؛ در تور کانادا اما غذاهای تمام دنیا را نوش جان خواهید کرد، از آنجا که گوناگونی قومیتی در غذاهای این سرزمین هم نمود پیدا کرده است. در ساحل شرقی، جایی که ماهیگیری، سنتی چند صد ساله است، می‌توانید برخی از تازه‌ ترین غذاهای دریایی زندگی‌ تان را نوش جان کنید. در کبک گوشت دودی، پنیر، پیراشکی و شربت افرا را پیدا می‌کنید که در تمام جهان مشهور هستند. بازارهای روز و محصولات محلی به هر جایی که بروید پیدا می‌شوند. اگر خواستید فست‌ فود بخورید مکدونالدز را بی‌خیال شده و به سراغ بزرگترین مجموعه رستوران‌های زنجیره‌ای در این سرزمین یعنی تیم هورتونز بروید.

افرادی که می خواهند مونترال را برای زندگی انتخاب کنند خوب است بدانند با وجود اینکه زبان رسمی این شهر فرانسوی است اما بسیاری از ساکنین آن (مخصوصا آنهایی که در زمینه فروش و صنعت مهمان نوازی فعالیت می کنند) به زبان انگلیسی نیز حرف می زنند که این موضوع، شرایط را برای آن دسته از افرادی که کاملا به زبان فرانسوی مسلط نیستند آسان تر می کنند.