تور تایلند

thailand city

تور تایلند مقصدی پرطرفدار در بین ایرانیان است. در این تور، به شهرهای مختلف و دیدنی این کشور سر می زنیم و گوشه ای از زیبایی های این سرزمین را می بینیم. همه چیز آماده است تا لحظاتی را به دور از روزمرگی ها بگذرانید و تایلند را از دریچه ای تازه ببینید.

thailand image

دلایل بسیاری شما را راغب به سفر به این کشور می کنند؛ از طبیعت بسیار زیبا و بکر تایلند و خطوط ساحلی و تفریحات آبی تا معابد بسیاری که در این سرزمین وجود دارند. این معابد آن قدر مهم و دیدنی هستند که سبب شده اند به تایلند لقب سرزمین هزار معبد بدهند.

کشور تایلند از سمت شمال با برمه و لائوس و از سمت جنوب با مالزی هم مرز است. مساحت کشور تایلند در حدود ۵۱۳۱۲۰ کیلومتر مربع اعلام شده است. زبان کشور تایلند تایلندی است و واحد پول رسمی در این کشور نیز بات اعلام شده است.

زبان رسمی مردم این کشور تایلندی و پایتخت آن بانگکوک یا بانکوک است. معابد بودایی و جزیره های کوچک و بزرگ تایلند شهره ی خاص و عام اند و مرزهای آبی بسیار باعث شده تا تایلند آب و هوایی گرم و مرطوب داشته باشد. اگر علاقه مند به گشت و گذار در جنگل های بکر و زیبا هستید، تایلند، مهد قدیمی ترین جنگل بارانی جهان است.

از این ها که بگذریم، تایلند با دارا بودن حیات وحشی جالب توجه، هر ساله مسافران زیادی را به این سرزمین دعوت می کند. حیوانات رو به انقراضی مانند فیل های آسیایی و ببرهای چینی – تایلندی نظر خیل عظیمی از مردم جهان را به خود جلب کرده اند. جالب توجه است که تایلند در حدود ده درصد پرندگان جهان را در خود جای داده و تقریبا ۳۰۰ نوع پرنده بیشتر از تمامی انواع پرنده در اروپا دارد. تعداد جاذبه های گردشگری تایلند در انگشتان دست و پا نمی گنجند و بیش از یک سفر برای درک زیبایی و قدمت این کشور لازم است. 

صنعت گردشگری یکی از بخش های سودآور در کشور تایلند محسوب می شود. شرکت های ایرانی که در کشور تایلند مشغول به کار هستند این روزها بسیار گسترده از قبل بوده و اغلب این شرکت ها نیز در زمینه توریسم فعالیت می کنند.