تور اسپانیا

spain

تور اسپانیا مملو است از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی، از معماری‌های شگفت‌انگیز گرفته تا سواحل بسیار زیبا و بی‌نظیر، همه و همه دست در دست هم داده‌اند تا گردشگران را از سرتاسر دنیا برای سفر به این کشور دوست‌داشتنی ترغیب کنند. اسپانیا، کشوری در جنوب غربی اروپا و از اعضای اتحادیه اروپاست. این کشور دارای فرهنگ غنی آمیخته از سنت و مدرنیته، مکان های تاریخی و جاذبه های طبیعی فوق العاده با مردمانی خونگرم و غذاهای منحصر به فرد است. نوع حکومت آن پادشاهی پارلمانی است و از اعضای اتحادیه اروپا به شمار می ­رود.

اسپانیا دارای شرایط آب و هوایی بسیار متنوع است به طوریکه هر بخش دارای آب و هوای مخصوص به خود است. کشور اسپانیا چهاردهمین قدرت اقتصادی برتر در جهان محسوب می شود و این کشور از نظر کیفیت زندگی در بینده کشور برتر دنیا قرار دارد. کشور اسپانیا یکی از کشورهای  توریستی اروپایی  به شمار می رود که امکانات تفریحی، مکان‌های طبیعی، تاریخی و گردشگری زیادی در آن قرار دارد. زندگی مردم اسپانیا از سطح خوبی برخوردار است.

spain best places

کشور اسپانیا یکی از کشورهای توریستی اروپایی به شمار می رود که امکانات تفریحی، مکان‌های طبیعی، تاریخی و گردشگری زیادی در آن قرار دارد.دانشگاه‌های این کشور از اعتبار بسیار خوبی برخوردارند و برخی از آن‌ها در بین ۵۰۰ دانشگاه برتر در جهان دسته بندی می‌شوند. زبان رسمی تحصیل در اسپانیا، اسپانیایی است.

بزرگترین شهر آن، مادرید پایتخت کشور با آثار تاریخی مانند خانه کاخ سلطنتی و موزه پرادو است.هریک از شهرهای معروف آن ازجمله مادرید، بارسلونا، باراخاس، لاکرونیا دارای دیدنی های مخصوص به خود است.