تور آلمان

germany tour

تور آلمان بازدید از یک کشور اروپای غربی است که دارای بیش از ۲ هزار سال تاریخ و فرهنگ است و جاذبه‌های گردشگری زیادی در مناطق مختلف آن دیده می‌شود از جنگل ها و رودخانه ها گرفته، تا کوه ها و سواحل دریای شمال.

برلین، پایتخت آلمان، به صحنه های نمایش­­‌های هنری، دروازه براندنبورگ و بسیاری از مناطق بازمانده از جنگ جهانی دوم مشهور است. شهر مونیخ به سالن های جشن Oktoberfest و رستوران­‌های باواریایی و کارخانه Hofbräuhaus که مربوط به قرن شانزدهم است، شناخته شده است. فرانکفورت، آسمان خراش‌های مدرن و بانک مرکزی اروپا را در اختیار دارد.

آلمان کشوریست که از لحاظ جغرافیایی و فرهنگی بسیارمتنوع است. دره رود درخشان راین و جنگل سیاه و همچنین شهرهای پر جنب و جوش و مکان­‌های تاریخی دیدنی، بخشی از جذابیت‌­های آن است که می توان از آن‌ها نام برد. در هر زمانی از سال، سفر به آلمان یک انتخاب عالی برای شماست، آب و هوای متنوع با تابستان‌­های گرم و زمستان­‌های سرد را داراست.

هزینه­‌های مسافرتی به این کشور خیلی در نوسان نیست، اما قیمت‌­های خوبی در پروازها و اقامت آن در بیشتر موارد می­‌توانید پیدا کنید. آلمانی‌ها به طور کلی مردمی با رفتارهای دوستانه هستند، هرچند رفتارهای طبیعی آن‌ها ممکن است با بی‌اعتنایی اشتباه گرفته شود. پول رسمی آلمان یورو است و یک دلار آمریکا تقریبا برابر با ۹/۰ یورو ارزش دارد.